Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jméno a příjmení:         Milan Smékal Obrazek
rok nar.:                      1983
váha:                           77 kg
výška:                          170 cm
post:                            obránce
zaměstnání:                  Touax s.r.o. Supíkovice
 
Pár otázek?
Jak si se dostal do týmu FC Paneláky a jak jsi v týmu spokojený?
Dobrý den, hraji v týmu už řadu let, kdy jsme jako děti jen tak kopaly do míče a teď je z toho kopání futsal a já jsem jeden z hráčů. Já jsem v týmu celkem spokojený, na větší problém jsem nenarazil, jen vše by bylo růžovější kdyby můj výkon býval růžovější, ale je to jenom fotbal. V životě to taky není tak si to naplánujeme.
Kdyby jsi měl říci co se ti na mužstvu líbí a co naopak nelíbí (dění okolo, aj.)?
Tak především se mi líbí celá soudružnost hráčů , že jen tak po pivku nebo opici jdem za panelák, téměř za každého počasí kopat do balonu a u toho si občas cvaknem.(Nevypadá to na nás jak na alkoholiky?) J . No a nelíbí se mi, že tréninky a podobné zařizování, zařizují jen někteří hráči, myslím si, že v našem případě je to věc celého týmu. A nečekat až na poslední chvíli, až mi někdo zavolá. A samozřejmě,  když někdo slíbí  že přijde na zápas tak přijít a né jít noc před tím pařit. A taky hádky během zápasu, hráči jako my jsou pak vystresovaní a leží na nich pak velký tlak a pod ním opět chybují ,jako já, ale to ke sportu asi patří.
Co by jsi v týmu chtěl dokázat ty a co by jsi chtěl dokázat s týmem jako celkem?
Chtěl bych hrát jen s jedním parťákem v obraně a sehrát se natolik, abychom vytvořily neposradatelnou dvojici v týmu a jednou z nejlepších obran v Horské lize, ale to půjde asi těžko, jednak na zápasy chodí pokaždé někdo jiný, z různých důvodů a za druhé každý je postradatelný. No a s týmem bych rád hrával o špici tabulky Horské ligy, což není nereálné, ale nechtěl bych, aby to zanechalo na týmu nějaké důsledky jako je, že když máme na špici, tak proč nezkusit divizi apod. Na to nemáme jak fyzicky tak časově.
Kdyby jsi měl možnost udělat v týmu COKOLIV (zavést nějáké zvyky, nový způsob něčeho, zkátka cokoliv, co by musel každý respektovat) co by to bylo. Jakou změnu by jsi provedl?
No já tyhle věci moc nemusím, jako že ty musíš být tam a hotovo a omluvy neberem .Na kole, když jedu, taky jedu podle svých možností, abych dojel do cíle,ale to asi odbíhám od tématu, že? Samozřejmě bych rád v týmu nějakého nehrajícího kapitána (staršího), který když dupne tak všem spadnou trenky, řád a respekt musí být. Řekne: ty a ty budeš teď hrát tam a tam, v tolik a tolik a nikdo ani nepípne a nechá na place duši a né že si dovolí řeknout „tak mě vyhoďte“. A navrhnout rozvrh pro pískání v zápasech ,ať se to všeci naučí a pískají všichni.
V čem si myslíš, že jsi dobrý (jakou máš přednost, co je tvou silnou stránkou, na co může tým u tebe spoléhat)?
Kdykoliv jsem schopný si navléct rukavice a odchytat zápas a zaskočit za naši jedničku v bráně. A taky když slíbím, že přijdu tak opravdu přijdu, myslím si ,že nikdo nad tím nepřemýšlí jestli opravdu přijdu, u mě je to samozřejmost, ale to by mělo být u celého týmu. A taky, co je mojí předností, je velice dobrá hra dozadu i když jdou protivníci v přesile tak to nevzdávám, to radši padnu za vlast, jak se říká, ale bohužel tyhle skvělé zákroky často smažu špatnou hrou dopředu.
Co by jsi chtěl na sobě zlepšit ku prospěchu týmu?
Teď jsem o tom psal - hru dopřed,u častěji dávat nahrávky a góly.
Kterého hráče by jsi hodnotil jako nejlepšího, či nejprospěšnějšího + napiš zdůvodnění?
To záleží jak se daří týmu a jak se vyspí, ale mám dva: Lukáš Juríček - je to trénovaný fotbalista a má velké zkušenosti a velký přehled o hře, zabere jak lokomotiva a pak skvěle nahraje na gól. A pak ještě: Kudelka Martin - je to skvělý technik s výborným zakončením a často se řídí pravidlem, že má lítat balón a né hráči, takže udělá kličku a šup a je tam banán.
Jaké je tvé životní moudro (motto)?
Neřeš co bude ,až to přijde tak to přijde, pak se s tím popereme. Na co si otravovat náladu a život teď, když si ji budu kazit až to přijde. Nezní to blbě nebo nelogicky??
 
DOTAZNÍK
Číslo dresu = 2
Oblíbený fotbalový klub = Sparta Praha, Chelsea, Arsenal
Fotbalový vzor = Terry, Řepka, Nedvěd
Přezdívka = hlavně Sméky, ale taky Rooney, tučnák, smítko
Koníčky = běžky, cyklistika, fotbal , tenis, plavání, požární sport
Oblíbené jídlo = Bramborový salát a smažený kapr, omáčky
Oblíbené pití = Pivo!!!!!!! Víno
Oblíbený film = Taxi 1,2,3,4. XXX. Ridick
Oblíbená hudba = Marylin Manson. Therion theli (metal,disco)
Životní cíle = Jizerská padesátka na běžkách. Sedmi hodinový Maraton Relly sudety 120km (MTB).Vyhrát Horskou Ligu.